BLOG

Natalia

Natalia

5 wskazówek jak powinna wyglądać Twoja strona internetowa

Zapewne wiesz już jak bardzo istotne jest posiadanie firowej strony internetowej i jakie są korzyści płynące takiej cyfrowej wizytówki oraz co tracimy w momencie kiedy rezygnujemy z takiej strony. Jeżeli jeszcze tego nie wiesz odsyłam Cie do artykułu na temat 4 powody, dla których musisz mieć stronę www.

Jeżeli już poznałeś argumenty przemawiające za posiadaniem strony www przedstawię Ci kilka wskazówek, które pozwolą Ci na stworzenie profesjonalnej i dochodowej strony www.


1. Witryna powinna być responsywna

Urządzenia mobilne są najczęściej używane, jeśli chodzi o surfowanie w Internecie, dlatego Twoja strona musi byc responsywna, co oznacza dostosowująca się do każdego urządzenia multimedialnego (telefon, tablet, laptop). Jeżeli witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, potencjalni klienci mogą zrezygnować z robienia zakupów na Twojej stronie i wybrać konkurencję, której strona jest dostosowana na widoku mobilnego. Dodatkowo nieresponsywna witryna www może zostać określona przez Google jako nieprzystosowaną do urządzeń mobilnych, co negatywnie wpłynie na SEO i wyniki wyszukiwań.

 
2. Kluczem do sukcesu jest profesjonalny design

Profesjonalna strona www wcale nie musi oznaczać, że Twoja witryna musi być droga i wyglądać jak encyklopedia, z mnóstwem animacji i grafiki. Witryna firmowa powinna być przede wszystkim nowoczesna, dostosowana do obowiązujących standardów i rozwiązań. Jezeli Twoja wirtualna wizytówka została zaprojektowaną 10 lat temu, oznacza to, że najwyższy czas ją odświeżyć i nadać jej nowy wygląd. Projekt Twojej strony www odzwierciedla jakie wrażenie robi na potencjalnych klientach a w tym wypadku prawdopodobnie chciałbyś wypaść jak najlepiej.

3. Wybierz dobry hosting

Oczywiście jest to zadanie firmy, która będzie tworzyć i projektować Twoja stronę internetowa, niemniej jednak powinienes znac podstawy w tym tematcie. Dobry hosting odpowiada za szybkie ładowanie strony, a to jedna z bardziej istatnych kwestii związanych z witryną www. Każdy posiadacz własnej strony www chce, aby ładowała się ona w jak najszybszym tempie, bo to bardzo korzystnie wpływa na SEO  i wyniki wyszukiwań w Google. W naszej agencji DesignMeSocial uzywamy BlueHost oraz ….., ponieważ są niezawodne i polecamy je naszym klientom.

4.  Uzupełnij swoje dane na stronie

Upewnij się,  Twojej stronie www zostały umieszczone wszystkie podstawowe informacje o swojej firmie, czyli imię, nazwisko, numer telefonu, adres, e-mail. Dostęp do tych informacji powinien być również bardzo prosty i intuicyjny, aby każdy odwiedzający mógł bez problemu znaleźć potrzebne mu informacje kontaktowe.  

5. Umieść informacje o mediach społecznościowych

Dodaj informację na stronie internetowej o wszytskich platformach społecznosciowych, w których Twoja fima jest aktywna.

Umieszczenie wzmianki o Fanpage’u na Facebook’u czy Instagramie pozwoli w łatwy sposób znaleźć i przekierować Twoich klientów do Social Media Twojej firmy. Dzięki temu możesz zdobywać więcej obserwujących i fanów swojej działalności. Istnieją wstyczki pozwalające na udostępniane treści Twojej witryny www poprzez inne osoby.

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Przeczytaj Ostatnie Publikacje

Dane Kontaktowe

791 - 146 - 143

Web Design | Grafika

600 - 471 - 456

Główne Biuro | Współpraca