BLOG

Natalia

Natalia

Jak wygląda proces projektowania stron internetowych w DesignMeSocial?

Tworząc indywidualne projekty stron internetowych dla naszych klientów zawsze trzymamy się kilku zasad. Pozwala nam to zaspokoić potrzeby klienta, jego oczekiwania, równocześnie podążając za nowoczesnymi trendami web designu i rozwiązaniami, wykorzystując przy tym nasze umiejętności i wiedzę.

Jeśli zdecydujesz się współpracować z naszą firmą DesignMeSocial, z największą starannością, dbałością o szczegóły i zaangażowaniem postaramy się spełnić wszystkie Twoje wymogi i wyjść na przeciw potrzebom Twojej firmy.

1. Konsultacja

Naszą współpracę rozpoczniemy wywiadem telefonicznym, spotkaniem osobistym w Trójmieście lub jego okolicach.

Zadamy Ci kilkanaście pytań, na temat Twoich preferencjI, porządanego stylu strony, oraz potrzeb. Chcemy poznać Ciebie, Twoje wymagania, potrzeby, problemy i oczekiwania. Ważne jest nie tylko Twoje zadowolenie, ale również klientów, którzy będą odwiedzać Twoją witrynę internetową.

Jeżeli nasze osobiste spotkanie nie będzie możliwe poprosimy Cię o wypełnienie briefu składającego się z kilku pytań na temat projektu strony, które pozwoli nam jak najlepiej trafić w Twój gust i spełnić Twoje oczekiwania.

Zostaniesz poproszony o odpowiedź m.in. na pytania:

1.Dlaczego potrzebujesz nowej strony internetowej?

2. Jaki jest Twój główny cel? / Dlaczego chcesz zmienić swoją stronę internetową?

3. Kim są Twoi główni konkurenci / firmy podobne do Twojej?

4. Co sprawia lub sprawi, że ​​Twoja firma jest wyjątkowa lub odniesie większe sukcesy niż konkurenci?

5. Czy możesz opisać swojego docelowego / idealnego klienta?

6. Czy możesz wskazać kilka projektów stron internetowych, które odpowiadają Ci wizualnie?

7. Jakie konkretne funkcjonalności / animacje / grafiki chciałbyś uwzględnić w projekcie swojej witryny?

Po otrzymaniu odpowiedzi na te, oraz pozostałe pytania będziemy *gotowi przejść do następnego kroku w procesie projektowania stron internetowych.

2. Podpisanie umowy

W momencie kiedy otrzymamy od Ciebie wypełniony brief lub osobiście przedyskutujemy kwestie wizerunkowe dotyczące preferencji i stylu przejdziemy do części formalnej, czyli podpisania umowy.

Szanujemy swój czas i czas naszych klientów dlatego dokładamy wszelkich staranności, aby nasze projekty były realizowane na czas, dlatego też zawieramy z Tobą umowę na określony podczas rozmowy okres.

Po zawarciu umowy przechodzimy do następnego etapu naszej pracy.

3.  Projekt wstępny

Po tym jak poznamy już Twoje potrzeby w zakresie projektowania witryny opracowujemy plan działania oparty na wszelkich informacjach dostarczonych przez Ciebie. Projektujemy mockup, czyli wizualny projekt oddający styl, kolor, grafikę i inne preferencje, które wskazałeś w briefie. Kiedy wstępny projekt jest skończony konsultujemy z Tobą wszystkie szczegóły od strony wizualnej i nanosimy ewentualne poprawki. W momencie zatwierdzenia przez Ciebie projektu przystępujemy do budowania strony.

4. Budowa strony internetowej

Na tym etapie budujemy Twoją witrynę internetową wraz z wszelkimi funkcjonalnościami, animacjami i grafikami w oparciu o projekt, który zatwierdziłeś. W tej fazie strona będzie już funcjonalna, ale nadal niewidoczna dla innych użytkowników Internetu. Po zakończeniu prac konsultujemy z Tobą każdy fragment Twojej nowej witryny, oraz dokonujemy wszelkich zmian wskazanych przez Ciebie. Po akceptacji przechodzimy do kolejnego, ostatniego etapu projektu.

5. Zakończenie projektu

Na tym etapie dochodzimy już do końca całego procesu. Po zakończeniu prac i ostatecznej akceptacji wyglądu strony www finalizujemy sprawy formalne. Przenosimy Twoją nową stronę internetową na nasz właściwy serwer (lub Twój własny), wówczas Twoja witryna staje się widoczna dla reszty świata.

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Przeczytaj Ostatnie Publikacje

Dane Kontaktowe

791 - 146 - 143

Web Design | Grafika

600 - 471 - 456

Główne Biuro | Współpraca