USŁUGI

nasza oferta
Każdy projekt jest wyjątkowy

W Design Me Social najpierw oceniamy potrzebne kroki do osiągnięcia Twoich celów.

Twoja marka i cele biznesowe są naszym standardem. Dlatego do każdego projektu podchodzimy ze spersonalizowaną strategią i indywidualnym planem.

Oferujemy intuicyjne i responsywne witryny internetowe w oparciu o  najnowsze trendy. Proponujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do branży i potrzeb Twojej firmy. Po zakończeniu projektu oferujemy kompleksowe utrzymanie Twojej strony lub przeszkolimy Cię, abyś samodzielnie mógł prowadzić stronę. 

Projektujemy logo, logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, oprawy fanpage na Facebooku, posty reklamowe. Podejmiemy się każdego zadania!

Pozyskujemy klientów wyłącznie do Twojej Firmy przy pomocy kampanii Google oraz Facebook Ads, nie odsprzedajemy kontaktów. Przy zakupie strony internetowej oferujemy BEZPŁATNĄ wersję próbną kampanii firmowych*. W zależności od branży, w której działasz przekażemy Ci od 1-3 kontaktów biznesowych za darmo. Usługa bez ryzyka. Płacisz tylko za to, co Ci dostarczymy.

Jak to wygląda
w praktyce?

Każdy projekt realizujemy w oparciu o 3-etapowy proces.

Analiza i Badania

Pomożemy Ci w doborze optymalnych i praktycnych rozwiązań biznesowo- marketingowych. Najpierw oceniamy kroki do osiągnięcia celów i poprawy wizerunku Twojej firmy.

Projekt i Wykonanie

Na tym etapie tworzymy makiety oraz strategie marketingowe w oparciu o Twoje potrzeby i wymagania. Po zatwierdzeniu projektu zabieramy się za jego wykonanie.

Stałe wsparcie

Po ukończeniu projektu uruchamiamy Twoją witrynę lub kampanię, tak by Twoja firma stała się widoczna całemu światu. Nie martw się, pomożemy Ci w dalszych krokach.

Ile to kosztuje?

Poniżej przedstawimy zakres naszych standardowych cen za poszczególne realizacje. Twój projekt podlega indywidualnej wycenie w zależności od potrzeb i funkcjonalności jakie ma zawierać Twoja strona. 

W końcu Twój biznes zasługuje na coś więcej niż gotowe rozwiązania.

Dobra wiadomość jest taka, że oferując opcje dostosowane do indywidualnych potrzeb, płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz

One-Pager

Czasami wszystko czego potrzebujesz to tak zwany "landing page", atrakcyjna strona wizerunkowa zoptymalizowana pod kątem konwersji. Podstawowy pakiet z najważniejszymi integracjami zwykle zaczyna się od 2000 PLN.

Mała Firma

Kompletna strona internetowa Twojej firmy jest solidną podstawą biznesu. Obejmuje wszystkie ważne integracje, optymalizację pod silniki wyszukiwania, indywidualne grafiki oraz 3-10 podstron. Typowy zakres cen to 2500-5000 PLN.

Duży Projekt

Niestandardowa funkcjonalność oraz integracje z przeróżnymi systemami, funkcjonalność e-commerce. Jeżeli potrzebujesz w pełni spersonalizowanej strony internetowej to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Chcesz zmienić swój wizerunek?

NAPISZ DO NAS. ZAPYTAJ O WYCENĘ.

Dane Kontaktowe

791 - 146 - 143

Web Design | Grafika

600 - 471 - 456

Główne Biuro | Współpraca